Obalový kongres OBALKO i letos nabízí bohatý dvoudenní program

05.10.2021 Ani na letošním devátém ročníku obalového kongresu OBALKO nebude THIMM pack’n’display, zlatý partner kongresu, chybět. Celý program letošního ročníku obalového kongresu nese společné téma – Tři dimenze obalu a koná se ve dnech 14. – 15. října 2021 v Aquapalace Hotel Prague. A na co se účastníci kongresu mohou těšit konkrétně?

Celý program je rozdělen do tří tematických sekcí – Marketing & design, Technologie & transport a Udržitelnost. Hlavní dopolední program v 11.30 otevře panelová diskuze, které se zúčastní jednatel společnosti THIMM, pan Martin Hejl. V rámci sekce Marketing & design dále proběhne společná přednáška THIMM pack’n’display a společnosti Jan Becher Pernod Ricard, která formou případové studie představí praktické využití digitálních technologií, díky kterým vznikl i nápaditý dárkový obal na Becherovku. Tuto exkluzivní případovou studii Vám ve čtvrtek 14. října od 14.40 v prostorách konferenčního sálu Hawaii představí Martin Muzikář, produktový specialista z THIMMu a Radi Uzunov, marketingový manažer společnosti Jan Becher Pernod Ricard.

Druhý den, tedy pátek 15. října, bude věnován exkurzi do závodu THIMM pack’n‘display ve Všetatech, kde budete mít možnost nahlédnout pod pokličku naší „digital factory“ a představíme Vám také naši zbrusu novou platformu POS4YOU.

Na program Balení v akci, který se bude konat ve Všetatech, zve jednatel společnosti THIMM, pan Martin Hejl: „Ukážeme vám nový zvlňovací stroj i jedinečný stroj na zpracování vlnité lepenky s digitálním laserovým výsekem. Seznámíme vás i se zcela novým a unikátním konceptem POS4YOU, který nabízí kompletní servis při řešení POS projektů od A do Z a zajistí vám snadné a dokonalé zviditelnění produktů na POS. Náš koncept přináší revoluční myšlenku a je jediný v České republice. Buďte u toho, přijďte a dozvíte se, že výroba obalů i řešení POS projektů již nemůže být jednodušší!"

Těšíme se na viděnou na kongresu OBALKO!

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...