Obaly a displeje na kosmetiku a hygienické potřeby jsou v kurzu

01.08.2019 Rozmanitost kosmetických výrobků a hygienických potřeb je velká. Každý týden odhalujeme nové výrobky v drogeriích, parfumeriích nebo v prodejnách potravin. Společnost THIMM vyvinula nejlepší řešení, která splňují požadavky na optimální ochranu výrobku a mimořádné druhotné umístění.
Dvojitá přítomnost na POS: Obalová a displejová řešení

Zejména na rychlém odbytovém trhu potřebují kosmetické a hygienické výrobky speciální ochranný obal. Materiály a konstrukce musí vyhovovat požadavkům produktů. Zohlednit se musí i podmínky trhu. Společnost THIMM jako dlouholetý odborník ve vývoji obalů umí těmto požadavkům vyhovět, zná situaci na trhu a budoucí trendy. Každý výrobek získá na POS optimální ochranu a účinnou prezentaci značky díky kvalitním tiskovým postupům, a to v regálových, zasílacích, přepravních obalech i v dárkovém obalu.
Už jste někdy přemýšleli o druhotném umístění? Displejové řešení dá propagaci výrobku druhou šanci. Na koncích regálů nebo v oblasti pokladen můžete cíleně na příslušné oblasti vytvořit další podněty k nákupu. Ale v prodejním prostoru nejsou účinné jen vystavovací prodejní stojany. Společně s výraznou dekorací ve výlohách začínáte probouzet zájem zákazníka už předem.

Přečtěte si více o našich obalech a prodejních stojanech na kosmetiku a hygienické potřeby na naší stránce Průmyslové obory.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...