Obaly určené pro přímý styk s potravinami

02.08.2018 Inovativní druh vlnité lepenky je speciální papír, který je určen pro stoprocentně nezávadný přímý styk s potravinami a nabízí široké spektrum použití pro obaly pro styk s potravinami, od hluboce zmražených potravin přes ovoce a zeleninu až po výrobky z těsta a pečivo.
Obal pro přímý styk s potravinami z THIMM foodWave® | heatproof: Odolný proti mastnotě a vlhkosti

THIMM foodWave® | heatproof je vlnitá lepenka určená pro přímý styk s potravinami odolná vůči mastnotě a vodě. Naše obaly z lepenky určené pro přímý styk s potravinami jsou tak optimální pro přímý styk s vlhkými nebo mastnými výrobky. V inovativních obalech pro přímý styk s potravinami z THIMM foodWave® | heatproof tak lze bez obav péct, rozpékat, smažit nebo ohřívat, což také potvrdily testy provedené institutem ISEGA. Certifikováno i dle platné české legislativy: Vyhláška MZ ČR č. 38/2001 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky určené pro přímý styk s potravinami a pokrmy.

Díky velmi dobrým konstrukčním vlastnostem lze jako bezespárový obal pro přímý styk s potravinami realizovat téměř všechny tvary obalů a flexibilně je přizpůsobit podle oblastí použití. THIMM vyrábí obaly pro přímý styk s potravinami v závodě certifikovaném podle standardu BRC/IoP a za přísných hygienických podmínek. Obal z lepenky určený pro přímý styk s potravinami je bez silikonu, skládá se ze 100 % papíru z primárních vláken a lze ho tak recyklovat jako starý papír. Na přání obdržíte naše obaly pro styk s potravinami i s certifikátem ISEGA a prohlášením o shodě.

Více informací o obalech určených pro styk s potravinami získáte v rubrice výrobky.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.