Obaly z THIMM Packaging na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

26.10.2018 THIMM Packaging podpořil Mezinárodní strojírenský veletrh svými obaly.

1. - 5.10.2018 proběhl v Brně již 60. Mezinárodní strojírenský veletrh. Veletrhu se zúčastnilo více než 80 000 návštěvníků. Hlavním tématem veletrhu byla průmyslová automatizace. Návštěvníci si mohli prohlédnout spoustu regulační a automatizační techniky. 

THIMM Packaging poskytl na veletrh asi 200 ks krabic, do kterých byly baleny hračky v rámci projektu Packaging Live.

Tento projekt umožnil návštěvníkům vidět automatizovaný proces balení od A do Z.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.