Obaly z THIMM získávají opět titul Obal roku!

06.06.2018 THIMM byl již v minulých ročnících národní soutěže Obal roku úspěšný. I letos THIMM obdrží renomované ocenění Obal roku 2018, a to hned za sedm svých obalových řešení!

Koncem května zasedala v Praze odborná porota obalové soutěže Obal roku 2018 a posuzovala, testovala a prověřovala mnoho přihlášených obalů. Hodnotilo se v 11 kategoriích. Mezi vítězi jsou i letos inovativní obalová řešení z THIMM.

Hned sedm přihlášených obalů z THIMM vyhrálo!

V kategorii POP&POS displeje zabodovaly ochutnávkový minidisplej pro Biopekárnu Zemanka a prodejní displej pro výrobky Sanella. Mezi dárkovými obaly porotu zaujaly dárkový obal na knihy a dárkový, prodejní obal pro plyšovou hračku, figurku Alzák. V kategorii automotive / přepravní a průmyslové obaly vyhrál transportní obal pro držák na monitor. Mezi obaly pro e-commerce přesvědčily zasilatelský obal na knihy i THIMM secureLock, zasilatelský obal s bezpečnostním uzávěrem v provedení pro e-shop yamo.

Slavnostní předávání trofejí a certifikátů proběhne v rámci kongresu PackSummit dne 4. října 2018 v Praze.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.