Oblíbený bedýnkový bubínek cajon vyrobený z vlnité lepenky

16.05.2018 Cajon – bicí nástroj pocházející z Kuby a Peru je už mnoho let nedílnou součástí světové hudební scény. Tento instrument podobný bubnu se už nevyrábí jen z masivního dřeva, ale také z mnoha jiných materiálů jako třeba vlnitá lepenka.

Šetrnou a levnou verzí, která vyniká hlavně snadnou přepravou a montáží, je cajon z vlnité lepenky. V podobě složené krabice si můžete cajon vzít kamkoli a během 30 sekund ho kdekoli sestavit. Skládací cajon z vlnité lepenky zabere málo místa a snadno se přenáší nebo převáží. A tímto provedením nijak netrpí jeho zvuk. Tento nástroj je ideálním základem pro malé i velké, začátečníky i virtuosy. Velké boční stěny nabízejí široké možnosti pro potisk a nejrůznější formy propagace. Skvělá příležitost, jak využít výjimečnou kulturní akci k působivé reklamní prezentaci.

Zaujalo vás to? Zde se o cajonu z vlnité lepenky můžete dovědět víc.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.