Ocenění EcoVadis: THIMM získává stříbrnou medaili

02.05.2023 V hodnocení EcoVadis společnost THIMM opět získala stříbrnou medaili EcoVadis. Tímto oceněním EcoVadis se skupina THIMM zařadila mezi 21 procent nejlépe hodnocených společností ve svém oboru. Hodnocení ekologické udržitelnosti společnosti hrají pro THIMM důležitou roli z hlediska odpovědného jednání.

EcoVadis je uznávaná a nezávislá platforma, která zkoumá odpovědnost firem podle mezinárodně platných standardů. Cílem hodnocení platformy EcoVadis je pomocí ocenění EcoVadis poskytnout obchodním partnerům úplnou transparentnost výkonnosti podniku v oblasti Corporate Social Responsibility. Nové hodnocení EcoVadis 2023 potvrzuje, že THIMM jedná odpovědně, a je tak důvěryhodným a spolehlivým partnerem pro všechny zúčastněné strany.

Hodnocení EcoVadis se zaměřuje na 21 různých kritérií rozdělených do čtyř oblastí: životní prostředí, dodržování lidských práv a spravedlivých obchodních praktik a udržitelný rozvoj. Při hodnocení hrají důležitou roli i témata, jako je zdraví a bezpečnost. Přitom se zohledňuje odvětví, velikost a zeměpisná poloha. Otázky nebo kritéria jsou založeny na mezinárodních standardech ekologické udržitelnosti, jako např. Global Reporting Initiative.

Společnost THIMM se nechává platformou EcoVadis hodnotit od roku 2016. Zákazníci a partneři tak mají transparentní přehled o udržitelných obchodních postupech.

Ocenění EcoVadis platí jeden rok. Další hodnocení proběhne na jaře 2024.

Aktuální hodnocení ukazuje důležité potenciály rozvoje, které nyní THIMM analyzuje, aby v budoucnu cíleně realizovala opatření ke zlepšení.

Další informace k hodnocení ekologické udržitelnosti v THIMM najdete zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...