Odborná exkurze studentů ze střední školy obalové techniky

19.05.2022 Začátkem května navštívila střední škola obalové techniky ve Štětí náš závod THIMM pack’n’display ve Všetatech. Na studenty čekal pestrý program připravený na míru jejich specializaci.

Studentům z oboru obalový a grafický design se nejprve kolegové věnovali formou prezentací. Stěžejní část prezentace měli naši šikovní vývojáři, kteří studentům objasnili, v čem spočívá práce vývojového oddělení. Od vývojářů dostali studenti za úkol zkonstruovat obal na hrníček a lžičku. Díky digitálním technologiím jsme vítěznou konstrukci obalu rovnou i vyrobili. Kromě toho nechyběla samozřejmě ani komentovaná prohlídka výrobních prostor a laboratoře.

Rádi bychom tímto poděkovali studentům za jejich proaktivní přístup v průběhu celé exkurze. O tom, že se exkurze opravdu povedla, svědčí i zpětná vazba, kterou jsme obdrželi od profesorek: „Velice si této spolupráce vážíme. Pro žáky je velice přínosné, pokud mohou navštívit reálný provoz a vše vidět na vlastní oči a udělat si představu o procesu výroby. I když se snažíme žákům poskytnout co nejvíce informací, tak praktická "výuka" je nenahraditelná.“

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...