opTHIMMalizováno - Ušetřete pomocí optimalizace portfolia náklady na obaly, procesy a logistiku

10.08.2020 Při optimalizaci portfolia je celý proces v dodavatelském řetězci analyzován z hlediska nákladů a udržitelnosti. Společnost THIMM vychází z komplexního přístupu, který zahrnuje interní a externí oblasti. Můžete očekávat strukturovanou evidenci a prezentaci předpokládaného potenciálu úspor.
opTHIMMalizováno: Ukážeme vám výhody optimalizace portfolia.

Posoudíme vaše procesy, stroje a obaly. Naši odborníci vám poradí s vaším individuálním problémem a najdou pro vás to nejlepší řešení. Speciální znalosti procesů a komplexní zkušenosti – to je přínos našich inženýrů pro vaše projekty.
Vaše struktury a struktury vašich zákazníků v průběhu let neustále rostou, a tím pravděpodobně i váš sortiment obalů. Naši odborníci posoudí vaše portfolio obalů, pokud jde o typ obalu, náklady na obaly, materiál a mnoho dalšího, a ukážou vám, jak vaše obaly optimalizovat. 

Zároveň se podíváme na aktuálně používanou tiskovou metodu, na celý procesní řetězec v dodavatelském řetězci a na oblast logistiky. Zde vám ukážeme, jak dokážeme zvýšit efektivitu a při tom uspořit náklady. Nejmodernější technologie a osvědčené standardy napomáhají plynulosti procesů.
Optimalizací portfolia neděláme jen něco dobrého pro vás, ale přispíváme také ke stále důležitějšímu aspektu udržitelnosti, a to díky úsporám CO2 a lepšímu využití zdrojů a surovin.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...