PackSummit 2018 a předávání cen Obal roku 2018!

01.10.2018 Středoevropský obalový kongres PackSummit a předávání cen obalové soutěže Obal roku 2018 se koná již tento týden v Praze!

Součástí programu letošního kongresu PackSummit 2018 je v bloku II také přednáška Martina Hejla, jednatele THIMM Packaging, na téma "Potravinové e-shopy: Obalové vychytávky". Dozvíte se, jak své obaly můžete díky novým technologiím vypilovat. Nedílnou součástí kongresu je i slavnostní předávání cen vítězům Obalu roku 2018, kde si THIMM převezme hned 7 trofejí: ochutnávkový minidisplej pro Biopekárnu Zemanka | prodejní displej pro výrobky Sanella | dárkový obal na knihy Gabriely a Petra Koukalových | dárkový, prodejní obal pro plyšovou hračku Alzák | transportní obal pro držák na Monitor | zasilatelský obal na knihu Gabriely Koukalové | zasilatelský obal THIMM secureLock s bezpečnostním uzávěrem v provedení pro e-shop yamo

Nepropásněte tuto příležitost! www.packsum.eu

 

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.