Paletky na margaríny a pomazánky se stávají účinnými prodejními stojany

27.11.2019 Do stohovatelných paletek z vlnité lepenky balí výrobce potravin Deli Reform margaríny a pomazánky. Tyto prodejní paletky se pak na paletách stohují na sebe. Pomocí inovativních displejových rohů z paletek vznikne cenově příznivý prodejní displej pro zviditelnění na POS.

Značku Deli Reform paletky z vlnité lepenky na místě prodeje zviditelní. Paletky pro automatický balicí proces se používají jak v regálech a chladicích pultech, tak pro druhotné umístění: Z paletek se na POS díky stohování na paletách a díky použití displejových rohů stává cenově příznivý displej.

Paletky z vlnité lepenky na margaríny a pomazánky se v THIMM potiskují flexo předtiskovou metodou ThimmColor®. Pro potisk displejových rohů se využívá digitální tisk, který umožňuje tisk různých tiskových mutací. 

Přečtěte si také reference od zákazníka Deli Reform nebo naši tiskovou zprávu.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...