Paletový stojan prezentuje novou hru ze známé série Anno od firmy Ubisoft

17.06.2019 Pro vydání již sedmé části známé série Anno výrobce her Ubisoft vyvinula společnost THIMM speciální druh paletového displeje. Pro produktový marketing byl vytvořen nostalgický novinový stánek odkazující na 19. století.
Paletový stojan v retro designu

Nápadný, zajímavý a inovativní: Takové přívlastky má nový paletový stojan, který vyvinula firma THIMM společně s francouzským výrobcem Ubisoft. Projekt byl zahájen na jaře 2018 s oznámením o vzniku nové hry Anno. Ve spolupráci odborníků z oddělení vývoje a designu a s know-how prodejců byl zkonstruován paletový stojan, který tematicky znázorňuje období, do kterého je hra zasazena, a na místě prodeje může být umístěn ve vysoké kvalitě.
Ofsetový tisk, který nabízí spoustu výhod, a speciální lakované partie pomáhají mimo jiné zdůraznit topper a velkou postavu mladého kamelota.

Přečtěte si více o paletovém stojanu na naší stránce Výrobky.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.