Pečicí forma na sekanou, vyrobená z žáruvzdorné a udržitelné vlnité lepenky

30.04.2019 Pečicí formy na sekanou nakupuje stejnou měrou potravinářský průmysl a řeznictví. Často se zde používají formy na pečení vyrobené z hliníku nebo formy na bázi papíru se silikonovou nebo PE vrstvou. Tyto formy na pečení čelí hojné kritice za to, že jsou zdraví škodlivé. Použité materiály také představují výzvy v otázkách recyklace. Formy na pečení z vlnité lepenky jsou naopak udržitelnou a zdraví nazávadnou alternativou!
Forma z vlnité lepenky pro pečení sekané, ale i jiných potravin

Naše pečicí formy na sekanou jsou vyrobeny z vlnité lepenky foodWave® | heatproof certifikované pro přímý styk s potravinami. Na výrobu pečicích forem z vlnité lepenky pro římý styk s potravinami se používají výhradně papíry z primárních vláken. Pečicí formy z vlnité lepenky foodWave® | heatproof jsou díky biologické povrchové úpravě na vodní bázi odolné proti mastnotě a vykazují vysokou hodnotu KIT 12. Hodnota KIT je měrnou jednotkou pro vyhodnocení stupně nepromastitelnosti. Vývojáři zkonstruovali formu na pečení sekané tak, aby z ní jemná masová hmota během pečení nevytékala. Formy na pečení jsou vyrobeny z vlnité lepenky typu E a ve výrobě jsou slepeny ve dvou bodech. Konstrukce forem z vlnité lepenky umožňuje pečicí formy na sekanou velmi snadno sestavit a v případě potřeby dokonce stohovat do sebe.

Kupte si pečicí formy na sekanou přímo od výrobce: pečicí formy se vyrábějí za přísných hygienických podmínek v našich výrobních závodech, které jsou certifikované dle standardu BRC. Pečicí formy z vlnité lepenky je také možné na vnější straně potisknout: možný je například potisk loga, firemních informací, pokynů k pečení atp. Formy z vlnité lepenky na pečení jsou k dispozici z černé, bílé a hnědé vlnité lepenky.
Formy z vlnité lepenky foodWave® | heatproof lze použít nejen na pečení sekané, ale i jiných potravin: jsou ideální také pro dorty, pečivo, chleba, rybí filé nebo jiné potraviny s obsahem tuku. Vlnitou lepenku foodWave® | heatproof  lze péci při až 220 °C. Kromě toho není nutné tyto formy z vlnité lepenky foodWave® | heatproof na pečení vymazávat.

O našich formách z vlnité lepenky pro pečení sekané se můžete blíže informovat v tiskové zprávě. Rádi jsme Vám k dispozici i osobně. Obraťte se na nás!

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.