POPAI D-A-CH Award 2021: Zde jsou vítězové!

08.06.2021 Společnost THIMM získala v soutěži POPAI D-A-CH Award 2021 tři bronzové medaile v kategoriích „Cestování, volný čas a automobily, sport a zábava“, „Krása, vůně“ a „Nápoje, tabák“.

Z důvodu celosvětové pandemie probíhala organizace i samotná realizace letošní soutěže POPAI D-A-CH Award kompletně v digitální podobě. Letošní vítězové byli vyhlášeni v rámci virtuálního galavečera POPAI, který bylo možné sledovat živě na kanálu YouTube:

  • Displejový stojan ve tvaru vánočního stromečku „Green Christmas“ výrobce přírodní kosmetiky Weleda (Bronzový výherce soutěže POPAI D-A-CH Award 2021 v kategorii „Krása a vůně“)

Udržitelné jednání šetrné ke zdrojům je pevně zakotveno v principech společnosti Weleda. Prostřednictvím prodejních stojanů oceněných v soutěži POPAI spojuje Weleda téma Vánoc a trvalé udržitelnosti a atraktivně prezentuje kosmetické výrobky na POS. Více informací o tomto výherci bronzové medaile POPAI najdete v naší tiskové zprávě.

  • Podlahový displej na vzdělávací hračky „Tut Tut Cory Flitzer“ od společnosti VTech (Bronzový vítěz POPAI D-A-CH Award 2021 v kategorii „Cestování, volný čas a automobil, sport a zábava“)

Elektronické herní sady a autíčka, která představují postavy stejnojmenné série televize Netflix, najdou své místo v podlahovém displeji oceněném v soutěži POPAI: Displej představuje serálového hrdinu Cory Flitzer v životní velikosti. Displej s výškou 160 cm a se základnou z europalety je výrazným prvkem obchodů s hračkami. Více informací o tomto výherci bronzové medaile POPAI najdete v naší tiskové zprávě.

  • Zasilatelský obal s bezpečnostním uzávěrem pro e-shop Salwa Petersen (Bronzový výherce soutěže POPAI D-A-CH Award 2021 v kategorii „Krása a vůně“)

Start-up se specializuje na výrobky péče o vlasy: Majitelka společnosti Salwa Petersen kombinuje tradiční recepty ze svého rodného Čadu s moderními technologiemi. U prvního zasilatelského obalu mladého podniku se pozornost zaměřila nejen na ochranu výrobku a bezpečné zasílání zboží, ale také na atraktivní vzhled. Více informací k tomuto bronzovému výherci POPAI najdete v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...