Poslední exkurze školního roku 2021/2022

07.07.2022 27. června proběhla poslední předprázdninová studentská exkurze v závodě THIMM pack'n'display ve Všetatech. Zábavný program tentokrát čekal na žáky páté třídy místní základní školy.

Pro žáky byl připraven pestrý program plný her, soutěží, vědomostních kvízů i zkoušek zručnosti. Nechyběla ani komentovaná prohlídka výroby, při které žáci měli možnost na vlastní oči vidět moderní stroje, které se pro výrobu a zpracování vlnité lepenky ve Všetatech používají. Kromě nových zkušeností, zážitků a zajímavostí si žáci odnášeli také drobné dárky z vlnité lepenky a ti nejšikovnější byli odměněni hrou, která byla v THIMMu vyrobena díky technologii digitálního laserového výseku.

Žákům i dozorujícím pedagogům děkujeme za příjemně strávené dopoledne v našem závodě a po prázdninách se těšíme na další sezónu studentských exkurzí!

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...