Poslední studentská exkurze letošního roku v THIMM Packaging!

13.12.2018 Dne 12.12. nás v THIMM Packaging navštívili studenti ze Střední školy v Litoměřicích.

V tento předvánoční čas se přišli podívat do našeho závodu na výrobu obalů z vlnité lepenky studenti oboru Grafický design obalů. Zajímala je hlavně technologie digitálního tisku a typy konstrukcí obalů.

Nejprve se jim kolegové věnovali formou prezentací. Vysvětlili jim, co za různé výhody a možnosti poskytuje digitální tisk, ale také jaké různé druhy konstrukcí existují. V rámci exkurze si prohlédli naši laboratoř (oddělení kvality) a následně naši moderní výrobu včetně stroje na digitální tisk.

Na závěr exkurze proběhla společná diskuze a studenti obdrželi malé překvapení ve formě jejich společné fotografie na vlnité lepence.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.