Požitek a fitness v jednom – paletové displeje přesvědčí přírodním designem na místě prodeje

21.05.2019 Nové paletové displeje pro prezentaci produktů sportovní výživy značky foodspring slaví svou premiéru ve fitness studiích CrossFit a v obchodech s potravinami. Úspěšná cílená prezentace zboží!
Paletové displeje zajišťují dokonalou prezentaci zboží

Sportovní výživa ve formě tyčinek, prášků, kapslí nebo ovoce je vysoce aktuální a žádaná. Etablovaná značka a úspěšný startup v tomto segmentu je foodspring. Berlínská firma, známá od roku 2013 ještě pod názvem „egg“, je na trhu se sportovní výživou známým výrobcem.
Společně s foodspring vyvinula společnost THIMM koncept displeje, který prezentuje široké portfolio výrobků se zaměřením na cílové skupiny. Silná prezentace zboží ve fitness centrech a v obchodech s potravinami se starají o rostoucí známost značky a posiluje afinitu produktu. Pozornost na sebe foodspring přitahuje doplňkovými marketingovými opatřeními a kampaněmi. Komplexní prodejní úspěch podporují paletové displeje od THIMM.

Přečtěte si více v našem příběhu o zákazníkovi a na příslušné stránce k výrobku.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.