Připravte se na Vánoce – jednoduše, rychle a chytře!

23.10.2020 Displeje se sezónním potiskem přitahují pozornost zákazníků a aktivně přispívají k podpoře prodeje produktů. Příprava displejů je ale s každou nadcházející sezónou náročná. THIMM pack’n’display proto doporučuje jednoduché, rychlé a snadné řešení - samolepicí aplikace.

Samolepicími aplikacemi lze proměnit displeje i několikrát ročně. "Obyčejný" displej se tak rázem promění v atraktivní sezónní poutač. Jejich umístění na displej je velmi jednoduché - stačí sejmout ochranný štítek a samolepicí část aplikace je připravena k použití.

Aplikace firma THIMM vyrobí velmi snadno a rychle díky moderním digitálním technologiím. Digitální tisk a digitální laserový výsek umožňují vyrobit aplikace s různým tiskem i s různým výsekem v rámci jedné zakázky. Digitální tisk a laserový výsek šetří náklady a čas na přípravu zakázky a výrobu aplikací lze realizovat ve velmi krátkém čase. Laserový výsek umožňuje vyříznout velmi přesně a precizně jakýkoli tvar do nejmenších detailů. Laserem vyřezané motivy jsou neobvyklé, přitahují pozornost zákazníků a přispívají tak k podpoře prodeje produktů.

Samolepicími aplikacemi se mohou ozdobit podlahové, paletové i pultové displeje. Aplikace lze např. využít i pro různé promo akce nebo soutěže, kdy velmi účinným nástrojem jsou QR kódy, které lze snadno natisknout díky digitálnímu tisku. Prostřednictvím QR kódů se zákazníci přenesou na webové stránky a výrobce produktů tak mohou interaktivně se zákazníky komunikovat.

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...