Prodejní displej pro nápoje: „Tuk-Tuk“ získává POPAI D-A-CH Award

30.05.2019 Další velký úspěch pro THIMM: Porota mezinárodní soutěže POPAI D-A-CH ocenila kreativní prodejní displej pro nápoje „Tuk-Tuk“ pro firmu Hardenberg-Wilthen AG v kategorii „Nápoje“ bronzovou soškou indiána. Prodejní displej pro nápoje velmi atraktivně prezentuje v místě prodeje značku alkoholického nápoje „Opihr Oriental Spiced Gin“. Ceny byly uděleny v rámci galavečera 8. května ve Frankfurtu.
Prodejní displej pro nápoje získal v soutěži POPAI D-A-CH Award 3. místo

Účinný prodejní displej pro nápoje ve tvaru tuk-tuku. Aromatický nápoj gin se dnes těší velké oblibě. V módě jsou nyní například moderované ochutnávky ginu, na nichž zájemci mohou ochutnat různé druhy ginů. Velmi specifickou ochutnávku slibuje i Opihr Oriental Spiced Gin dolnosaského výrobce alkoholických nápojů Hardenberg-Wilthen AG. Jak už název napovídá, v ginu se ukrývá orientální aroma z Asie, přesněji historická cesta koření.

Zajímavý produkt potřebuje zajímavé jeviště: je tedy nutné vytvořit nápojový prodejní displej, který co nejvíce upoutá pozornost zákazníků na POS. Společnost THIMM proto kladla velký důraz na to, aby při ztvárnění nápojového prodejního displeje vycházela co nejvíce ze samotného výrobku. Nápad poskytl samotný gin: speciální orientální vůně koření ze zemí cesty koření. Vývojáři displeje vytvořili nápojový displej ve tvaru tuk-tuku typického pro Indii. Rikša se třemi koly se svým exotickým šarmem je nepřehlédutelná a jako nápojový prodejní displej zprostředkovává značce ginu žádoucí asociaci s Orientem.
V praxi se z běžného prodejního displeje na nápoje s využitím malého množství materiálu stal výrazný prodejní displej ve tvaru tuk-tuku připomínajícího Indii. Byl vytvořen barevný plášť palety, přičemž v přední části je zasunut přířez s vyrážený obrysem tuk-tuku. Vznikl tak otevřený plášť, který lze bez problémů nasadit na čtvrtinovou chep paletu prodejního displeje.

Další informace k prodejnímu displeji pro nápoje firmy Hardenberg-Wilthen najdete v rubrice tiskové zprávy. Kromě toho máme velkou radost z dalších tří ocenění v soutěži POPAI D-A-CH Award 2019.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.