Průlet vesmírem v Aquapalace Praha s dekorací z THIMM

17.01.2019 Pro slavnostní otevření nové zábavné atrakce v Aquapalace Praha, která návštěvníky vtáhne do virtuálního vesmíru, THIMM Packaging navrhl a vyrobil atraktivní dekoraci.
Digitálně potištěné poutače z vlnité lepenky lákají na novou atrakci v Aquapalace Praha.

Hned ve vstupní hale Aquapalace Praha nelze přehlédnout upoutávky na nový obří tobogán, který se dnes v Čestlicích slavnostně otevírá. Dekorace byla vyrobena z vlnité lepenky a potištěna digitálním tiskem ve všetatském závodě THIMM Packaging.  

Zajímavost tohoto projektu je nejen jeho kreativní provedení, ale i velmi rychlá realizace. Pouhých 10 pracovních dní od poptávky byla dekorace v Aquapalace Praha instalována. Vstupní halu zdobí závěsné poutače v podobě planet, sloupy lemují postavy kosmonautů i mimozemšťanů a nechybí ani trojrozměrné rakety. Atraktivní dekorace z vlnité lepenky jsou výraznou propagační podporou nové atrakce a návštěvníky hned při vstupu lákají.

Více informací najdete v naší tiskové zprávě o dekoracích z vlnité lepenky na téma "Průlet vesmírem".

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.