Průlet vesmírem v Aquapalace Praha s dekorací z THIMM

17.01.2019 Pro slavnostní otevření nové zábavné atrakce v Aquapalace Praha, která návštěvníky vtáhne do virtuálního vesmíru, THIMM Packaging navrhl a vyrobil atraktivní dekoraci.
Digitálně potištěné poutače z vlnité lepenky lákají na novou atrakci v Aquapalace Praha.

Hned ve vstupní hale Aquapalace Praha nelze přehlédnout upoutávky na nový obří tobogán, který se dnes v Čestlicích slavnostně otevírá. Dekorace byla vyrobena z vlnité lepenky a potištěna digitálním tiskem ve všetatském závodě THIMM Packaging.  

Zajímavost tohoto projektu je nejen jeho kreativní provedení, ale i velmi rychlá realizace. Pouhých 10 pracovních dní od poptávky byla dekorace v Aquapalace Praha instalována. Vstupní halu zdobí závěsné poutače v podobě planet, sloupy lemují postavy kosmonautů i mimozemšťanů a nechybí ani trojrozměrné rakety. Atraktivní dekorace z vlnité lepenky jsou výraznou propagační podporou nové atrakce a návštěvníky hned při vstupu lákají.

Více informací najdete v naší tiskové zprávě o dekoracích z vlnité lepenky na téma "Průlet vesmírem".

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.