S výrobou obalů z vlnité lepenky začal THIMM ve Všetatech před 25 lety

25.04.2019 Letos uplynulo 25 let od vstupu skupiny THIMM na trh do České republiky. Ve Všetatech byla v roce 1994 založena firma THIMM Obaly, k.s., ze které se během čtvrtstoletí stal jeden z nejmodernějších závodů na výrobu obalů z vlnité lepenky v České republice.
Závod THIMM pack'n'display na výrobu a zpracování vlnité lepenky byl ve Všetatech založen před 25 lety

Nejen díky investicím do automatizace a robotizace, ale i díky skvělým zaměstnancům, zapáleným pro věc a s chutí řešit problémy zákazníků, se závod THIMM ve Všetatech dostal během uplynulých 25 let na špici svého oboru.
Spektrum výrobků a služeb se postupem času rozšiřovalo a měnilo podle požadavků trhu. Výroba obalů kromě klasických klopových krabic zahrnuje např. i sofitstikované prodejní obaly, obaly pro přímý styk s potravinami, zasilatelské obaly pro e-shopy s odtrhovacími a lepicími páskami i POP a POS prezentace z vlnité lepenky s digitálním potiskem nebo potištěné flexotiskovou metodou.

Závod na výrobu obalů a POS/POP prezentací ve Všetatech byl již několikrát v řadě ohodnocen jako Nejlepší zaměstnavatel regionu pro Středočeský kraj. Firma na trhu vystupuje pod značkou THIMM pack'n'display.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.