Seminář Best of 3D: Společnost THIMM pack'n'display představila svůj vítězný obal

05.04.2022 V konferenčních prostorách Magenta Experience Center se v úterý dne 29. března uskutečnil seminář s názvem Best of 3D pořádaný agenturou POPAI CE. Na semináři, jehož cílem bylo představit žhavé novinky na trhu 3D reklamy, představila společnost THIMM pack’n’display svůj vítězný obal na potraviny s druhým životem.
Prezentace se ujal Petr Kaczor, Regional Sales Manager ze společnosti THIMM a Radek Šůs, jednatel společnosti Třemošenská uzenina.

V rámci semináře byl představen výběr těch nejlepších projektů, které uspěly v nedávném ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. Seminář probíhal interaktivní formou – jeho účastníci se nejen dozvěděli mnoho zajímavých informací o přípravě úspěšných projektů, ale také si mohli reklamní předměty prohlédnout a osahat. V programu nechyběla ani prezentace regionálního manažera společnosti THIMM pack’n’display Petra Kaczora a jednatele společnosti Třemošenská uzenina, pana Radka Šůse. Prezentace návštěvníkům semináře zajímavou a zábavnou formou objasnila, jak je možné z obalu na potraviny vytvořit kreativní truhlík na květiny. Tento obal na potraviny s druhým životem se stal v loňském ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy vítězem v kategorii Dárkový obal nebo příbal. Více o obalu se můžete dozvědět zde.

V prezentaci však nebyla opomenuta ani zbrusu nová edice obalu, kterou navíc doprovází soutěž probíhající prostřednictvím QR kódů. V THIMM pack’n’display v tomto případě zajistili nejen vývoj obalu, grafický návrh, ale i služby spojené s přípravou soutěže, tedy generování QR kódů a podporu při tvorbě internetových stránek samotné soutěže.

Tímto bychom rádi poděkovali agentuře POPAI CE za přípravu a organizaci této zajímavé akce.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...