Slavnostní odhalení v Ilsenburgu: V Německu první digitální stroj pro předtisk rolí HP PageWide T1100S

06.04.2017 Skupina THIMM ve své divizi Christiansen Print oficiálně představila v Německu první digitální stroj pro předtisk rolí PageWide T1100 od firmy HP. Podnik tak rozšiřuje svůj celosvětově jedinečný mix různých tiskových technologií o digitální rotační předtisk pro obaly a displeje z vlnité lepenky.
Premiéra v závodě v Ilsenburgu: V Německu první digitální stroj PageWide T1100S pro předtisk rolí od firmy HP.

Skupina THIMM ve své divizi Christiansen Print oficiálně představila v Německu první digitální stroj pro předtisk rolí PageWide T1100 od firmy HP. Podnik tak rozšiřuje svůj celosvětově jedinečný mix různých tiskových technologií o digitální předtisk rolí pro výrobu obalů a displejů z vlnité lepenky. Zákazníkům z oboru vlnité lepenky a pro výrobce značkového zboží tak otevírá zcela nové možnosti: Počínaje individualizací a personalizací obalů pro maloobchod a zásilkový prodej přes velmi rychlé reakční a dodací lhůty po umísťování ochranných prvků nebo značek pro sledování zboží. Digitální tiskový stroj bude uveden do úplného provozu ještě v průběhu tohoto měsíce.

Pro více informací si přečtěte naši tiskovou zprávu.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.