Sledujte THIMM Obaly k.s. nově i na LinkedIn!

20.11.2018 Využíváte LinkedIn? Pokud ano, tak sledujte THIMM Obaly k.s. a dozvíte se stručně, aktuálně a rychle vždy o něco víc z našeho oboru i dění v THIMM.

V rámci našich zpráv na LinkedIn s Vámi sdílíme aktuální události a témata, kterými se právě zabýváme. Dáváme vědět o akcích, na které se chystáme nebo se jich právě účastníme. Upozorňujeme na obalové novinky, které Vám dají náskok před Vaší konkurencí a nebo Vás mohou inspirovat k zcela novým nápadům. A podělíme se s Vámi i o kuriozity, na které narazíme.

Nechte se inspirovat a sledujte nás na LinkedIn!

Už teď díky za každý palec nahoru, komentář i sdílení s ostatními.

PS: Samozřejmě můžete zprávy z THIMM Group sledovat současně i na Twitteru @thimm_cz nebo YouTube! #THIMM #obaly #vlnitálepenka #obalyspříběhem #digitálnítisk

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.