Současné trendy v packagingu z pohledu Leoše Másla z THIMM na semináři POPAI CE

25.03.2019 Leoš Máslo, Project Manager POS v THIMM Packaging, vystoupil 21.3.2019 na semináři POPAI CE "Nezapomínejme na packaging"se svou přednáškou zaměřenou na potenciál obalů pro zvýšení prodeje a současné trendy v packagingu.

Význam obalů a jejich efekt na POS bývá bohužel ještě často podceňován. Leoš Máslo svou prezentací inspiroval všechny v sále ukázkami best practice příkladů z praxe.

Na praktických příkladech ukázal, jak optimalizovat obaly tak, aby byl využit jejich potenciál. Obal má totiž moc zákazníky nadchnout a přesvědčit je ke koupi zboží.

Leoš Máslo také vysvětlil, jak ke zvýšení prodeje může přispět digitální tisk. Ukázal např. obaly, které díky digitálnímu tisku můžou proměnit rozbalování zboží v zážitek.

Představil i obaly, které nadchnou zákazníky díky personalizaci a dále seznámil všechny s tím, jak lze propojit obal s virtuální realitou.

THIMM Packaging děkuje Leošovi za úspěšnou reprezentaci!

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.