Společnost THIMM opět oceněna v soutěži POPAI Awards za POS displeje

29.05.2020 Na včerejším předání cen v rámci letošního ročníku soutěže POPAI-D-A-CH Awards byla společnost THIMM oceněna za tři displeje určené pro místo prodeje. THIMM dokázal svými řešeními pro POS přesvědčit hned ve třech kategoriích a získal populární sošku Indiána.
Tři zlatí indiáni POPAI pro POS displeje z produkce THIMM.

POS displej pro VON HALLERS

Výherce zlaté medaile POPAI Awards 2020 v kategorii „Nápoje, tabák (temporary)“
Tento POS displej prezentuje známý VON HALLERS GIN firmy Hardenberg-Wilthen v lesklém druhotném umístění. Na dvou úrovních se představuje alkoholický nápoj ve známém designu a v nově ztvárněném paletovém displeji. Výrobce Hardenberg-Wilthen AG prezentuje pod heslem „Následuj svého vynalézavého ducha“ novou kampaň, kterou společnost THIMM opět podpořila POS displejem.

Paletový displej Ubisoft „Anno 1800“

Výherce zlaté medaile POPAI Awards 2020 v kategorii „Telekomunikace a počítače (temporary)“
Společnost Ubisoft uvedla na jaře 2019 na německý trh oblíbenou strategickou hru „Anno 1800“ jako počítačovou hru. Pro tento druh výrobku vyvinula firma THIMM paletový displej ve tvaru historického novinového stánku. Svým designem připomíná období průmyslové revoluce v 19. století. THIMM svým POS displejem přesvědčil porotu a odnesl si zlato.
Více si přečtěte v naší rubrice  Výrobky.

Podlahový displej Wala Heilmittel „Dr. Hauschka”

Výherce zlaté medaile POPAI Awards 2020 v kategorii „Krása a vůně (temporary)“
Rychlé a jednoduché sestavení, optimální jednotka pro zasílání a otevřený koncept: Vznikl decentní, ale přesto komunikativní podlahový stojan pro vysoce kvalitní výrobky péče o pleť. Různé výrobky péče o pleť se prezentují na třech úrovních. Ve dnech jednotlivých pater se nacházejí otvory přizpůsobené tvarům výrobků, které je ve stojanu bezpečně aretujů. Integrované držáky nabízejí možnost umístění dalšího informačního materiálu pro zákazníky. Parciálním zušlechtěním je logo na stojanu vyzdvihnuto.
Více si přečtěte v naší rubrice Výrobky.

/ 3
  • POS displej pro VON HALLERS
  • Paletový displej Ubisoft „Anno 1800“
  • Podlahový stojan Wala Heilmittel „Dr. Hauschka”

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...