Společnost THIMM pack'n'display na Food Innovation Camp 2019

20.05.2019 Dne 20. května 2019 bude společnost THIMM pack'n'display vystavovat na Food Innovation Camp 2019, což je německé centrum dění v odvětví Food a Gastro. Iniciativa Hamburg Startups ve spolupráci s organizací StartupSpot už po třetí pořádá v Obchodní komoře Hamburg akci Food Innovation Camp.

Hamburg Startups je přední nezávislá soukromá startupová platforma působící na severu. Zasazuje se o účinné propojení a prezentaci v oblasti startupů. Letos se na Food Innovation Camp, jehož tématem je „2019 – ještě víc inovací na jednom místě!“ sejdou přední představitelé ze sféry obchodu, gastronomie a investic. Celý jeden den mohou návštěvníci vstřebávat inovativní a lahodné dojmy z ekosystému německých startupů.

Společnost THIMM pack'n'display se akce Food Innovation Camp 2019 účastní coby poskytovatel řešení pro obaly a prezentaci zboží. Tato firma předvedla nová řešení kreativních marketingových konceptů pro obaly a displeje. Jako vystavovatel prezentuje na Food Innovation Camp vše od certifikovaných obalů určených pro styk s potravinami přes funkční řešení v oblasti e-commerce až po atraktivní displeje a individuální možnosti ztvárnění.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.