Společnost THIMM vyvíjí udržitelný koncept POS pro startupovou společnost z Hamburku Marmetube

30.10.2020 Čas na nové tradice – s touto firemní vizí vstoupili tři zakladatelé potravinářského start-upu Marmetube na trh se svými inovativními marmeládami z tuby. A mají úspěch! Kromě sedmi standardních druhů přesvědčuje firma z Hamburku vždy dvěma limitovanými speciálními druhy ovocných pomazánek v létě i v zimě.
Komunikace značky a zvýšení povědomí díky konceptu POS z vlnité lepenky

Nové marmelády z tub se v obchodech objevují již od roku 2018. Nápad, který se zrodil díky jedné historce u snídaně jednoho ze spoluzakladatelů Marmetube, přesvědčil i další dva zakládající členy. Jednoduché použití, už nikdy zbytky másla ve sklenici s marmeládou a přírodní i udržitelné ingredience, to jsou leitmotivy pro úspěšnou ovocnou pomazánku z tuby.

Pro podporu zvýšení povědomí o výrobku vyvinula společnost THIMM komplexní koncept POS z vlnité lepenky, který se skládá z přepravního obalu s integrovaným regálovým obalem a sezónních displejů. Řešení orientované na zákazníka, které přesvědčí. Tak mohou být pokryty dvě oblasti použití jedním obalovým řešením z vlnité lepenky: Během přepravy jsou marmelády chráněny před hrubými vnějšími vlivy a stabilizovány ve dnu pomocí držáku z vlnité lepenky. Horní část obalu lze v prodejně oddělit perforací a umístit tak volně v regálu nebo displeji.
Displeje z vlnité lepenky se na POS prezentují v sezónním designu, ať už v červené barvě pro standardní druhy, ve fialové barvě pro limitované letní příchuti nebo v modré pro přicházející speciální zimní druhy. Díky variabilitě zásobníků lze v závislosti na rozmanitosti druhů a množství prodaných výrobků individuálně stohovat dvě nebo tři vrstvy na jeden displej. 

Nechte se nadchnout i Vy a přečtěte si více o inovativních marmeládách z tuby našeho nadšeného zákazníka Marmetube v top příběhu.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...