Společnosti ISL Schaumstoff-Technik a ISL Verpackungstechnik jsou součástí THIMM

02.12.2019 THIMM rozšiřuje portfolio řešení o obaly z multimateriálů a do své skupiny integruje hessenskou společnost ISL Schaumstoff-Technik a durynskou společnost ISL Verpackungstechnik. Spolkový kartelový úřad schválil převzetí ISL k 1. prosinci 2019. Kompetence z oblasti technických výlisků a obalů z expandovaného polypropylenu (EPP) tak přecházejí z ISL do skupiny THIMM.
Pobočky ISL ve Viernheimu a Serbě se stávají součástí skupiny THIMM

Předpoklady pro integraci ISL byly vynikající: ISL je stejně jako THIMM rodinným podnikem s bohatou tradicí. Společnosti ISL a THIMM spolupracovaly na úrovni zákazník-dodavatel již od roku 2008. ISL se specializovala na vývoj a výrobu řešení z pěnových hmot, multimateriálů a na technické výlisky. V německých pobočkách ISL ve Viernheimu a v Serbě je zaměstnáno zhruba 250 zaměstnanců. Kompetence a produktové portfolio se optimálně doplňují s THIMM Packaging Systems. Synergie mezi ISL a THIMM vznikají rovněž ze společných cílových odvětvích. Skupina ISL má navíc dvě pobočky v Česku a na Slovensku, které sice nejsou součástí převzetí, ale se kterými bude nadále probíhat partnerská spolupráce.

Integrace ISL je významným krokem ve strategii růstu THIMM: Kromě portfolia řešení rozšířeného o obaly pro opakované použití společnosti ISL získává THIMM i dvě velmi výkonné pobočky. Dosavadní pobočky ISL ve Viernheimu a Serbě geograficky téměř ideálně doplňují stávající pobočky THIMM.

Další informace o převzetí německé skupiny ISL získáte v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...