Stolička z vlnité lepenky – mobilní a vždy cool!

25.06.2018 Praktická, stylová a mobilní – stolička z vlnité lepenky s chladicím boxem je výrazným prvkem pro promoční akce.
Stolička z vlnité lepenky s chladicím boxem

Příjemný piknik na louce, dobrodružný výlet na pláž nebo sledování veřejné hudební události s přáteli. Stolička z lepenky s chladicím boxem je Vaším perfektním společníkem pro příležitosti všeho druhu. Trendová a funkční stolička z lepenky s chladicím boxem Vám kdykoliv a nejjednodušším způsobem nabízí stabilní sezení a možnost dlouhotrvajícího chlazení potravin a nápojů.

Stolička z lepenky s chladicím boxem zaručuje jednoduchou manipulaci od přepravy až po sestavení. Speciální konstrukční vlastnosti a integrovaná ucha slibují přepravu bez námahy a rychlé a snadné složení stoličky z vlnité lepenky s chladicím boxem. Zvláštností stoličky z lepenky je, že integrovaný chladicí box je určen pro přímý kontakt s potravinami a díky vnitřní vrstvě z polyetylenu je odolný vůči vlhkosti. Integrovaný a funkční chladicí box je bezespárová konstrukce, která poskytuje ochranu před kondenzovanou vodou a velmi dobře izoluje proti povětrnostním vlivům.
Stolička z vlnité lepenky s chladicím boxem nenabízí pouze praktické a funkční použití, ale také nejrůznější možnosti pro výrazné promoční akce. Díky individuálnímu designu je stolička optimálním reklamním nosičem, který nabízí dostatek plochy pro vyprávění příběhu o značce, pro kterou je předurčena.

Přečtěte si více informací o stoličce z lepenky s chladicím integrovaným boxem.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.