Sustainable Packaging Solutions

18.11.2020 Trvale udržitelná obalová řešení z kompetenčního centra THIMM Sustainable Packaging Solutions. Naši odborníci se mimo jiné zabývají vizualizací trvale udržitelných konceptů, recyklací plastů a vlnité lepenky včetně získávání dat pro lepší a individualizovaná obalová řešení.
Trvale udržitelné obaly na míru

Trvale udržitelná obalová řešení jsou neustále rostoucím trendem: Jako strategický partner našich zákazníků chceme být víc než jen dodavatelem obalů, zejména pokud se jedná o inteligentní řešení, efektivitu a trvalou udržitelnost.

Pro další rozvoj a posílení našich poradenských kompetencí bylo v říjnu 2019 v centrále skupiny THIMM založeno kompetenční centrum „Sustainable Packaging Solutions“. Zaměřujeme se na navrhování, analýzu a uplatnění ekologicky udržitelných obalových řešení. V rámci tohoto kompetenčního centra jsme schopni reagovat na vývoj v oblasti udržitelnosti ještě rychleji než dosud a z této výhody pak mohou profitovat také naši zákazníci.

 „Především jde také o určení rozsahu udržitelnosti a dosažení společného porozumění,“ říká Michael Burkowski, vedoucí kompetenčního centra v THIMM.  „Naši zákazníci chtějí jasná prohlášení a potřebují srozumitelné hodnoty.“

 

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...