THIMM boduje i s obaly pro e-commerce v soutěži Obal roku 2018!

22.10.2018 Kromě ocenění v kategoriích Displeje POP a POS a Automotive/Přepravní a průmyslové obaly byla společnost THIMM v české obalové soutěži Obal roku 2018 úspěšná i se dvěma zasilatelskými obaly. Oba zasilatelské obaly kombinují individualitu a efektivní použití materiálů s inovativními řešeními pro nejlepší ochranu výrobku.
Vítězné zasilatelské obaly v soutěži Obal roku 2018.

Cenu získal zasilatelský obal vyvinutý na míru pro novou knihu české sportovkyně Gabriely Koukalové. Řešení na míru zaručuje velkou ochranu výrobků a navíc disponuje odnosným uchem z vlnité lepenky. Dalším oceněným výrobkem je obal THIMM secureLock pro výrobce kojeneckých výživ yamo. Díky integrovanému bezpečnostnímu uzávěru z vlnité lepenky není možné tento zasilatelský obal otevřít bez porušení. Tím je zajištěno zaslání v neporušeném stavu, což je důležitý faktor zejména u citlivého zboží.

Přečtěte si více k tomuto tématu v naší tiskové zprávě nebo na našem webu v rubrice Výrobky ve článcích Zasilatelský obal na knihy a Digitálně potištěný zasilatelský obal pro yamo.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.