THIMM boduje v prestižních soutěžích!

01.12.2022 Obalová řešení z THIMM pack’n’display slaví úspěchy! V letošním ročníku prestižních soutěží Hvězda 3D reklamy a POPAI AWARDS slaví THIMM hned čtyři ocenění. Slavnostní předávání cen proběhlo 25. listopadu v rámci akce POPAI DAY 2022, která se konala v kongresovém centru O2 Universum.

V soutěži Hvězda 3D reklamy THIMM získává 2. místo v kategorii Reklamní nebo dárkový obal za Dárky do věrnostního programu dm drogerie markt.

V soutěži POPAI AWARDS získali ocenění Vynikající realizace Konferenční stánky a maketa lodi, které v THIMM vyrobili pro konferenci Speed Chain. S vybavením prodejny Spokojený Pes se THIMM stal vítězem kategorie Prvky vybavení interiérů obchodů a toto nápadité a udržitelné řešení zaujalo natolik, že získalo i další, velmi prestižní ocenění - Nejlepší POP z materiálu na bázi papíru! 

Jsme velmi hrdí na to, že naše letošní řešení z vlnité lepenky navazují na úspěchy z minulého ročníku soutěže,“ říká Leoš Máslo, Projekt manager POS&POS a dodává: „Těchto ocenění si velmi vážíme, jsou důkazem kreativity a vášně našich designérů. "

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...