THIMM jako expert na obaly na konferenci E-Pack Europe v Berlíně

15.03.2019 Od 25. do 27. března 2019 se v berlínském Radisson Blu koná konference E-Pack Europe. E-Pack Europe je konference s oborovým přesahem zaměřená na rostoucí trh e-commerce. Konference nabízí celé obalové branži platformu pro diskuzi o výzvách a řešeních v oblasti zasilatelských obalů.
THIMM a Zalando jako referující na konferenci E-Pack Europe

Důraz je kladen na inovativní a udržitelná obalová řešení, případové studie předních značek i maloobchodů a na technické výzvy s ohledem na funkční design a ochranu zasilatelských obalů.

A 27. března 2019 zde referuje i THIMM. Společně s firmou Zalando, jako jedním z největších e-shopů, společnost THIMM ukáže novou, moderní roli zasilatelských obalů a inteligentních komunikačních možností, které umožňují nové digitální tiskové Technologie HighEnd.

Pod názvem „Customer Touchpoint #1  brand experience packaging“ bude Michael Weber, ředitel podnikového marketingu THIMM Group a Uwe Streiber, vedoucí managementu obalů firmy Zalando, referovat o udržitelných a funkčních zasilatelských obalech a o nových možnostech využití obalu jako propagátora značky pro emoční a jedinečný zážitek při rozbalování.

Informace k teto a dalším akcím najdete v naší rubrice Akce & Veletrhy.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.