THIMM je jednička v regionu: Nejlepším progresivním zaměstnavatelem do 500 zaměstnanců v regionu je THIMM Packaging ve Všetatech!

15.05.2017 Dne 16. května proběhlo na zámku Štiřín slavnostní vyhlašování výsledků letošního ročníku soutěže. Středočeský kraj má tradičně úspěšné zaměstnavatele THIMM Obaly, Valeo Autoklimatizace a ŠKODA AUTO.
THIMM-Packaging-Progresivni-zamestnavatel-regionu-2017

Výsledky ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku v regionu Středočeský kraj jsou vyhlášeny: Nejlepším progresivním zaměstnavatelem do 500 zaměstnanců v regionu je THIMM Packaging ve Všetatech!

Iveta Bartošová, personalistka THIMM Packaging ve Všetatech: „Úspěšnost v oblasti řízení lidských zdrojů vidíme v kontinuální práci v celé oblasti personální práce počínaje náborem, adaptací nových zaměstnanců, dále pak v jejich vzdělávání a rozvoji. Zaměstnancům nabízíme volnost při řešení náročných úkolů a ceníme si pracovního stylu orientovaného na cíl a vlastní odpovědnost. Silné stránky vnímáme především v zázemí rodinné firmy s plochými hierarchiemi, krátkými rozhodovacími procesy a individuálním lidským přístupem ke každému jednotlivci. Naše zaměstnance podporujeme v jejich profesních projektech i soukromém životě. Zdraví, pohoda a spokojenost našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité.“

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.