THIMM na pódiu při udílení cen Superstar Award za zavedený displej

09.11.2022 THIMM pack'n'display dosáhl trojnásobného úspěchu v letošním ročníku soutěže Display Superstar Award. V kategoriích "Obaly", "Přeprava zboží z vlnité lepenky" a "Vlastní vystavení vlnité lepenky" byl výrobce obalů a displejů oceněn za svá inovativní a udržitelná obalová řešení. Vítězové byli oceněni 8. listopadu večer na slavnostním galavečeru v "Goldsaalu" v Mohuči.

Cena Display Superstar Award každoročně oceňuje nejlepší propagační akce v místě prodeje a propagační akce na podporu prodeje v devíti různých kategoriích. Souběžně s výstavou se poprvé konal kongresový program "display Superstar Summit". Zde byly prezentovány praktické příklady a konaly se přednášky na téma udržitelnosti a automatizovaných prodejních prostor. Všechny předložené exponáty si mohli prohlédnout návštěvníci a nezávislá odborná porota. Porota byla složena z marketingových a produktových manažerů, marketingových manažerů z obchodu a průmyslu, produktových designérů, inženýrů a designérů značek. Na slavnostním večeru "display Superstar Night" převzal Thimm trofeje za následující práce.

Obaly pro potřeby pro domácí zvířata značky Brit Care.

Obal výrobku pro našeho zákazníka Vafo Praha s.r.o. získal bronzovou medaili v kategorii "Obal".

K videu

Boxovací pytel jako 1/4 zobrazení značky Effect®

Stojany pro našeho zákazníka MBG International Premium Brands GmbH získaly stříbrné ocenění v kategorii "Samoprezentace z vlnité lepenky (max. čtvrt palety)".

K videu

Podlahová expozice značky Tartex

Stojan pro našeho zákazníka Allos Hof-Manufaktur GmbH byl oceněn bronzem v kategorii "Stojan na výrobky z vlnité lepenky (max. čtvrt palety)".

K videu

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...