THIMM obhájil titul Zaměstnavatele regionu do 500 zaměstnanců!

22.05.2018 Ve čtvrtek 17. 5. proběhlo v prostorách Prague Startup Marketu vyhlášení výsledků Zaměstnavatele regionu pro Prahu, kde je tradičně nejsilnější konkurence účastníků, a samostatně také pro Středočeský kraj. Medailové pozice potvrdily společnosti úspěšné také v minulých ročnících.
Personalistka THIMM Packaging, Iveta Bartošová, převzala diplom Zaměstnavatele regionu 2018.

Mezi letošními vítězi renomované soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku byla již pošesté společnost THIMM Packaging ve Všetatech. V kategorii Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců získal THIMM první místo ve Středočeském kraji. Výrobce obalů z vlnité lepenky se tak řadí na stupínek vítězů mezi další firmy, jako jsou ŠKODA AUTO a.s., ČEZ, a.s., Valeo Autoklimatizace k.s., AERO Vodochody AEROSPACE a.s. a Valeo výměníky tepla, s.r.o..

Za THIMM Packaging převzala cenu personalistka společnosti, Iveta Bartošová: „Úspěšnost v oblasti řízení lidských zdrojů vidíme v kontinuální práci v celé oblasti personální práce počínaje náborem, adaptací nových zaměstnanců, dále pak v jejich vzdělávání a rozvoji. Zaměstnancům nabízíme volnost při řešení náročných úkolů a ceníme si pracovního stylu orientovaného na cíl a vlastní odpovědnost. Silné stránky vnímáme především v zázemí rodinné firmy s plochými hierarchiemi, krátkými rozhodovacími procesy a individuálním lidským přístupem ke každému jednotlivci. Naše zaměstnance podporujeme v jejich profesních projektech i soukromém životě. Zdraví, pohoda a spokojenost našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité.“

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.