THIMM Packaging na POPAI DAY představuje novinku: Sales Amplifier

29.11.2018 THIMM Packaging dnes vystavuje na POPAI DAY v Praze a představuje zde svou novinku pro posílení prezentace na POS: Sales Amplifier!
Koncept pro posílení prezentace na POS: Sales Amplifier v provedení pro chipsy Bohemia společnosti Intersnack a.s.

Pro marketéry je POPAI DAY důležitou událostí, kterou si nenechají ujít. THIMM Packaging je partnerem akce a v rámci konference POPAI Fórum na svém stánku vystavuje zcela nový koncept z vlnité lepenky pro posílení prezentace na POS: „Sales Amplifier“ v ukázkovém provedení pro chipsy Bohemia společnosti Internack a.s..

Digitálně potištěný stojan z vlnité lepenky, který vystačí s několika málo komponenty a je neočekávaně variabilní a ideální pro 9 různých příchutí chipsů Bohemia.

Více v našem tiskovém sdělení.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.