THIMM Packaging odměnil prvňáčky ze ZŠ Všetaty

28.11.2018 Dne 26. 11. jsme předali čtyři kufříky z vlnité lepenky dětem ze Základní školy Všetaty, které se zúčastnily naší soutěže se školními rozvrhy.

Díky technologii digitálního tisku a možnosti malosérií mohl být pro každý kufřík připraven jiný design, který si děti zvolily.

Vyrobili jsme personalizované kufříky z vlnité lepenky např. s motivy kočiček a pejsků, ještěrů, lodiček, do kterých jsme zakomponovali i vlastní fotografie dětí s jejich jmény.

Kromě toho byly kufříky plné sladkých dobrot.

Děti měly z kufříků z vlnité lepenky velkou radost!

Žáky jsme překvapili ještě speciálním vánočním stromečkem z vlnité lepenky s digitálním potiskem.

 

Těší nás, že jsme mohli dětem a učitelům zpříjemnit předvánoční období.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.