THIMM Packaging podpořil obec Všetaty v oblasti udržitelnosti

27.02.2019 Protože třídění odpadu je důležité a podporuje trvalou udržitelnost a odpovědné jednání, které je v centru zájmu společnosti THIMM, pozvali jsme do THIMM Packaging pana starostu ze Všetat, kterému jsme předali digitálně potištěné koše z vlnité lepenky na třídění odpadu.

Dvě různé sady košů pro Všetaty vyrobené z ekologického a plně recyklovatelného materiálu poputují na městský úřad, ale také do mateřské školky, kde se mohou použít i jako zábavná pomůcka pro seznámení dětí s procesem třídění odpadu.

Díky technologii digitálního tisku může být každá sada košů z vlnité lepenky originální.

Některé z našich realizovaných řešení si můžete prohlédnout zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.