THIMM Packaging vítá prvňáčky!

04.09.2018 První školní den navštívil THIMM Packaging Základní školu ve Všetatech.

Spolu s paní ředitelkou a panem starostou zde přivítal malé prvňáčky i Martin Hejl, jednatel THIMM Packaging, a popřál jim mnoho štěstí. V THIMM jsme si pro prvňáčky připravili malé překvapení, abychom jim zpříjemnili jejich první den ve škole. Každý prvňáček obdržel barevný box z vlnité lepenky, který byl plný pomůcek do školy, a to nejen obyčejných (pastelky, vodovky, štětce), ale i těch z vlnité lepenky (letadélko, kelímek na vodu z voděodolné vlnité lepenky). Pro každého prvňáčka byl díky našemu digitálnímu tiskovému stroji připraven rozvrh hodin z vlnité lepenky s jeho jménem.

Všem prvňáčkům přejeme ještě jednou mnoho úspěchů při jejich cestě základní školou.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.