THIMM pack'n'display: nová značka nahrazující THIMM Packaging

02.04.2019 Spektrum výrobků a služeb, které THIMM ve Všeatech nabízí se během 25 let působení na českém trhu rozšířilo a pokrývá celou paletu od obalů po POP a POS prezentace. Od dubna 2019 na trhu vystupuje pod novým logem THIMM pack'n'display.
Značka THIMM Packaging se mění na THIMM pack´n´display

Dosavadní značka THIMM Packaging už neztvárňovala širokou paletu výrobků a služeb, kterou všetatská firma THIMM svým zákazníkům nabízí. Během čtvrt století na českém trhu k hnědým krabicím přibyly shelf ready packaging konstrukce, zasilatelské obaly pro e-shopy, závod byl certifikován dle standardu BRC a vyrábí i obaly pro přímý styk s potravinami a v neposlední řadě nabídku doplňují POP a POS prezentace. Díky digitální tiskové technologii THIMM pro výrobu obalů i POP/POS řešení otevřel nové možnosti. Packaging a displej z THIMM, a to pod novu značkou THIMM pack'n'display.

Skupina THIMM na trhu vystupuje jako nezávislý nákupčí surovin a má otevřené možnosti pro nákup přesně těch surovin, které jsou pro to nejlepší možné řešení problémů svých zákazníků potřeba. Tuto volnost výběru a široké možnosti nabízené zákazníkům, sjednocuje slogan "FREE TO BE YOUR BEST". Více se dočtete i v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.