THIMM pack’n‘display oceněn dvěma cenami v prestižní soutěži

26.11.2021 Obalová řešení z THIMM pack’n’display zaznamenala úspěch v letošním ročníku prestižní soutěže Hvězda 3D reklamy. Oceněny byly hned dva nápadité obaly z vlnité lepenky. Slavnostní předávání cen proběhlo 25. listopadu v rámci akce POPAI DAY 2021, která se konala v kongresovém centru O2 Universum.

Hvězda 3D reklamy je soutěž pořádaná středoevropskou pobočkou asociace POPAI a nabízí přehlídku nápaditých reklamních a dárkových předmětů a poskytuje náhled do oboru 3D reklamy, jehož důležitost v porovnání s klasickými médii neustále roste.

V soutěži Hvězda 3D reklamy ovládla společnost THIMM pack’n’display kategorii Reklamní nebo dárkový obal a příbal. První příčku obsadil Obal na potraviny s druhým životem pro společnost Třemošenská uzenina, ve kterém si zákazník může díky vlnité lepence foodWave® | heatproof zakoupený masný produkt upéct a obal si poté v několika jednoduchých krocích přetvořit na truhlík na květiny. Na krásném třetím místě se ve stejné kategorii umístilo Dárkové balení na kuchařku úspěšné soutěžící televizní show Master Chef, které lze ve vteřině proměnit na box pro uchování receptů a balení navíc obsahuje prvky pro sestavení stojánku z vlnité lepenky, který se perfektně hodí při vaření.

„Jsme velice hrdí na to, že i naše letošní obalová řešení z vlnité lepenky navazují na úspěchy v předchozím ročníku soutěže“, říká Leoš Máslo, Project Manager POS&POP společnosti THIMM pack’n’display a jedním dechem dodává: „Velmi si těchto ocenění, které jsou důkazem kreativity a zápalu našich konstruktérů, vážíme."

 

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...