THIMM partnerem semináře o Udržitelnosti pro výrobu a obchod

03.07.2020 9. září se v Praze v Akademickém klubu, který je součástí Vysoké školy ekonomické bude konat seminář s názvem Udržitelnost pro výrobu a obchod aneb být udržitelný není jen marketingový slogan.

Seminář připravují společnosti Press21 a THIMM pack‘n‘display ve spolupráci s katedrou obchodního podnikání a komerčních komunikací Fakulty mezinárodních vztahů VŠE. 
Již 5. ročník semináře na téma udržitelnost přinese zkušenosti a případové studie firem a institucí, které již odpovědnost a udržitelnost do svých aktivit začlenily.

Jednatel THIMM pack‘n‘display, Martin Hejl, vystoupí se svou přednáškou na téma: „Jaký pozitivní dopad má na udržitelnost digitalizace, když ji správně uchopíte". 
Vysvětlí, jak digitální tisk funguje a jak šetří energie. Na konkrétním příkladu vám ukáže, jak správně připravit grafiku obalu tak, aby bylo spotřebováno co nejméně barvy, ale vaše produkty byly pro zákazníka stále dobře rozpoznatelné.

Seminář každoročně poskytuje účastníkům spoustu cenných informací a poznatků z oblasti udržitelnosti a my jsme rádi, že můžeme přispět našimi zkušenostmi.

Více o semináři a přihlášky naleznete zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...