THIMM partnerem semináře o Udržitelnosti pro výrobu a obchod

31.05.2021 22. června se v Praze v Akademickém klubu, který je součástí Vysoké školy ekonomické bude konat seminář s názvem Udržitelnost pro výrobu a obchod, tentokrát na téma: Rok 2020-2021 jako vstup do nové reality?

Seminář připravují společnosti Press21 a THIMM pack‘n‘display ve spolupráci s katedrou obchodního podnikání a komerčních komunikací Fakulty mezinárodních vztahů VŠE. 
Již 6. ročník semináře na téma udržitelnost přinese zkušenosti a případové studie firem a institucí, které již odpovědnost a udržitelnost do svých aktivit začlenily.

Jednatel THIMM pack‘n‘display, Martin Hejl, vystoupí se svou přednáškou: "Buďte IN a používejte obaly z vlnité lepenky!" 
Ve své prezentaci ukáže udržitelné obaly z vlnité lepenky, které mohou nahradit obaly z plastu nebo hliníku a vysvětlí, proč naši zákazníci ekologicky šetrné obaly využívají a jak podněcují spotřebitele ke koupi zboží.
Seminář každoročně poskytuje účastníkům spoustu cenných informací a poznatků z oblasti udržitelnosti a my jsme rádi, že můžeme přispět našimi zkušenostmi.

Více o semináři a přihlášky naleznete zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...