THIMM pomohl uskutečnit Workshop v rámci program MBA 4.0!

20.11.2019 Ve dnech 14. a 15. 11. navštívili závod THIMM pack’n’display ve Všetatech účastníci workshopu zaměřeného na Průmysl 4.0.

Jednalo se o VIP workshop. Mezi účastníky byli generální ředitelé, jednatelé, výrobní a IT ředitelé významných výrobních firem.

V rámci workshopu navštívili účastníci naši výrobu. Proběhla komentovaná prohlídka, během které se účastníci podívali na automatizovaný pohyb meziproduktů i vyrobených obalů, což je v našem závodě zajištěno moderními stroji a robotizací. THIMM pack’n’display se několik let věnuje automatizaci a robotizaci výrobního procesu, což ocenili i účastníci workshopu, kteří pochválili výrobní prostředí závodu.

Těšíme se na další společné projekty!
 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.