THIMM se stává zaměstnavatelem regionu již po jedenácté v řadě

23.05.2022 V květnu proběhlo slavnostní vyhlašování soutěže Zaměstnavatel regionu pro Prahu, kde je tradičně nejsilnější konkurence účastníků, a samostatně také pro Středočeský kraj. Navzdory silné konkurenci i tentokrát společnost THIMM zvítězila ve své kategorii.

Mezi vítězi renomované soutěže ani letos nechyběla společnost THIMM pack’n’display, která obsadila první příčku v kategorii do 500 zaměstnanců ve Středočeském kraji. Fakt, že společnost získala tento titul již pojedenácté v řadě, dokládá, že THIMM není jen lídrem ve výrobě obalů a POS & POP produktů z vlnité lepenky, ale i vyhledávaným zaměstnavatelem. 

„Přestože je toto ocenění naším jedenáctým v řadě, naše nadšení je stále obrovské a rozhodně neusínáme na vavřínech. Jsme přesvědčeni, že úspěch firmy a její růst jde ruku v ruce se spokojenými zaměstnanci, kteří se musí ve firmě cítit dobře. Uvědomujeme si, že důležitou roli nehrají pouze finanční ukazatele - stejnou hodnotu mají také samotní zaměstnanci“, komentuje úspěch jednatel společnosti THIMM pack'n'display, pan Martin Hejl.

THIMM je rodinná firma a právě tato rodinná atmosféra je pro práci ve všetatském závodě charakteristická. Není náhodou, že někteří zaměstnanci u nás pracují již 15 a více let. Kariérní příběhy a názory zaměstnanců najdete v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra a nebo na stránkách www.vitejte-v-tymu.cz

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...