THIMM ve Všetatech je nejlepší zaměstnavatel regionu!

28.05.2019 Již poosmé v řadě vyhrává THIMM pack'n'display ve Všetatech první místo v kategorii do 500 zaměstnanců v renomované soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku.
Diplom za 1. místo soutěže Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců.

Společnost THIMM pack'n'display ve Všetatech letos slaví 25 let od svého založení. Třešničkou na pomyslném narozeninovém dortu je právě získané ocenění a titul Zaměstnavatel regionu 2019 pro Střeodčeský kraj v kategorii do 500 zaměstnanců.

Diplom v pondělí, 27. května převzal Martin Hejl, jednatel THIMM pack'n'display. Fakt, že firma získala tento titul již poosmé v řadě dokládá, že THIMM pack'n'display není jen lídrem ve výrobě obalů a POS & POP produktů z vlnité lepenky, ale i vyhledávaným zaměstnavatelem. Více než 10 % zaměstnanců, kteří v závodě THIMM ve Všetatech pracují, jsou příbuzní. Řada zaměstnanců pracuje ve firmě déle než 15 let, což v současné době nebývá obvyklé. THIMM je rodinná firma a právě tato rodinná atmosféra je pro práci ve všetatském závodě specifická. Kariérní příběhy a názory zaměstnanců najdete v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra a nebo na stránkách www.vitejte-v-tymu.cz

  • Zaměstnanci nejlepšího zaměstnavatele regionu ve Středočeském kraji.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.