THIMM zaměstnavatelem regionu již podesáté!

01.10.2021 Již deset let v řadě je společnost THIMM se sídlem ve Všetatech jedničkou mezi zaměstnavateli ve Středočeském kraji. Společnost i letos obsadila první místo v renomované soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku v kategorii podniků do 500 zaměstnanců.

Rodinná společnost, v níž více než 10 % zaměstnanců jsou příbuzní, si zakládá na příjemné rodinné atmosféře a individuálním přístupu ke každému zaměstnanci. Skutečnost, že se společnost v soutěži objevuje po boku věhlasných českých zaměstnavatelů, je důkazem, že THIMM není zdaleka jen předním výrobcem obalových, POS a POP řešení, ale také vyhledávaným a oblíbeným zaměstnavatelem.

Jsme velice hrdí na to, že THIMM i letos obhájil postavení jedničky mezi zaměstnavateli ve Středočeském kraji. Desátý titul zaměstnavatele regionu v řadě je dokladem, že se naší společnosti daří udržovat standard na velmi vysoké úrovni. „Zaměstnanci jsou duší našeho podniku, a proto toto ocenění patří především jim“, podotýká jednatel společnosti THIMM Martin Hejl, který ocenění začátkem října převzal. „Naše zkušenosti z praxe ukazují, že lidé se ve firmě musí cítit dobře, musí pro ni být zapáleni a být jejími fanoušky," odhaluje tajemství opakovaného úspěchu Martin Hejl a dodává: "I během covidové pandemie se nám dařilo obsazovat nově vzniklá pracovní místa a nezastavili jsme odborná školení, vzdělávání a rozvoj. Výhodou bylo, že naše firemní procesy byly již před pandemií připraveny na práci z domova. Díky tomu naši zaměstnanci mohli i v době nejpřísnějších vládních opatření pokračovat v plnění svých úkolů naprosto plynule a bez obtíží." 

Více o kariérních cestách a příbězích našich zaměstnanců se můžete dočíst v naší rubrice Kariéra.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...