THIMM získal další ocenení v soutěži Obal roku 2017!

09.08.2017 Celkem pět obalů přesvědčilo porotu.

V národní obalové soutěži Obal roku 2017 bylo přihlášeno celkem 99 obalových řešení. THIMM i letos zabodoval a hned pět obalů přesvědčilo porotu.

V THIMM Packaging Systems v Chotětově navrhli a vyrobili dvě oceněná řešení: Banana Box - praktický obal na nárazníky automobilů a Bezpečné přepravní obaly na sadu luxusních světel Tac Tile

Ve vývojovém oddělení THIMM Packaging ve Všetatech vznikly následující vítězné obaly: Obal pro zasílání chlazených vzorků vody na prozkoušení do laboratoře, Dárkový multipack pro promoční akce pivovaru Ferdinand a Minidisplay pro zvýšení prezentace nápojů Smarty

Předsedkyně poroty každoročně uděluje ještě zvláštní cenu, jejíž držitel bude oznámen až při oficiálním vyhlášení vítězů. Do úzkého výběru se probojovaly i dva obaly z THIMM: Banana Box a Dárkový Multipack pro pivovar Ferdinand. Slavnostní udělování cen proběhne v říjnu v rámci PackSummitu v Praze.

 

 

 

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.