THIMM získává cenu Axia Best Managed Companies Award 2020

15.05.2020 Program Best Managed Companies založila v roce 1993 v Kanadě společnost Deloitte. Od té doby uděluje tuto renomovanou cenu společnost Deloitte, časopis WirtschaftsWoche, banka Credit Suisse a svaz BDI již ve více než 20 zemích a je uznávaná jako pečeť kvality za dokonale řízenou středně velkou společnost.
Axia Best Managed Companies Award 2020 pro skupinu THIMM

Společnost THIMM přesvědčila porotu Axia Best Managed Companies Awards ve všech čtyřech oblastech, kterými jsou: strategie, produktivita a inovace, firemní kultura a struktura řízení a finanční výkonnost. Hodnotící kritéria jsou jednotná ve všech zemích, takže srovnání je globální. Díky ocenění Axia Best Managed Companies Award 2020 získává THIMM přístup do celosvětové sítě excelentně řízených středně velkých společností. 

Středně velké firmy stojí před obrovskými výzvami. Více než kdy jindy se od nich požadují podnikatelské kvality, jako je strategická předvídavost, důsledné jednání s orientací na budoucnost a řízení podniku zaměřené na hodnoty. A to zaručuje i THIMM. 

Pro společnost THIMM je cena Axia Best Managed Companies Award nejen potvrzením, že rodinná společnost se se svou strategií a filozofií ubírá správnou cestou a přijímá správná rozhodnutí, ale je také zvláštním oceněním pro všechny zaměstnankyně a zaměstnance na všech pobočkách, kteří jdou po úspěšné cestě společně s managementem.

Slavnostní vyhlášení se kvůli koronavirovým omezením neuskutečnilo na slavnostním galavečeru, ale v souladu se všemi bezpečnostními a hygienickými předpisy dne 15. května v centrále skupiny THIMM v Northeimu.  

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...